ARCHERY FREE

GIA TOXOTES

ΦόρουμΠόρταλΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

www.poiaEFOT?.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nio

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Registration date : 03/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: www.poiaEFOT?.gr   Σαβ Δεκ 08, 2007 1:16 am

Δώσε τσόντα στο λαό διαβάζω (περιπου δηλαδή) και αποφάσισα μόνο για τις φίλες του φόρουμ που θεωρούν οτι αξίζει το πράμα... (???) να δώσω τη μοναδική φωτό που μου αρέσει απο την εποχή που έκανα modeling (1 μέρα δηλαδή, γτ μετά εμφανίστηκαν διάφοροι παράγοντες έτοιμοι να με "προωθήσουν"....) Πλέον εχω αφήσει μια πολύ ερωτική κοιλίτσα την οποία φροντίζω εντατικά, και κάτι ψωμάκια, απ' αυτά που τα βλέπεις στο φούρνο και σου τρέχουν τα σάλια....

Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω εκ των προτέρων τον admin για την επερχόμενη ψηφοφορία!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
nio

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: www.poiaEFOT?.gr   Σαβ Δεκ 08, 2007 5:07 am

Μπα.. Ψόφια τα πράγματα... Υποσχέσεις για party line κλπ που τις πήρε ο αέρας... Μάλλον Sleep κοιμάστε νωρίς φίλοι μου... Αν υπολογίσετε μάλιστα, οτι εγώ είμαι ακόμη στη δουλειά... Μόνο κάτι σκουπιδιάρηδες και ο φούρναρης δίνουν αυτη τη στιγμή ζωή έξω απο το παράθυρό μου.... Και δεν έχουν ιδέα απο τοξοβολία.... Πάντως, όλοι εσείς οι υπναράδες, χάνετε το καλύτερο κομμάτι της Αθήνας... Athens by night λοιπόν... Βγείτε στους δρόμους και φωνάχτε, τραγουδήστε, χορέψτε... Έρχονται Χριστούγεννα και το καταλαβαίνει κανείς μόνο απο το άβαταρ του φίλου πόντικα... (αν και αυτος καλά την έχει εκεί στη "πίεση") Κάντε ανακωχή με ολα αυτά τα διοικητικά, θέματα κριτών, τεχνικές, νέα υλικά και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο... Προτείνω να πάμε μια μέρα (η και νύχτα) κάπου, σαν μεγάλη παρέα, ΟΛΟΙ και με τον όρο να μην πούμε κουβέντα για τοξοβολία.... Να δεί ο κάθε ένας μας, αυτόν με τον οποίο βρίσκεται σε κόντρα, απο την ανθρώπινη πλευρά του, όχι σαν ιδιότητα... Αυτά.... Για τώρα... Να συνεχίσω και εγώ τη σκλαβιά μου...

Φιλικά
NiO

Υ/Γ
2 μεγάλες αλήθειες...
Η ΒΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ, Η ΛΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΒΙΣΣΗ
και
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Εύστοχα όνειρα εύχομαι, και για καφέ όποτε θέλετε....
PONTIKOS

Αριθμός μηνυμάτων : 98
Registration date : 05/07/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: www.poiaEFOT?.gr   Σαβ Δεκ 08, 2007 4:06 pm

nio έγραψε:
Δώσε τσόντα στο λαό διαβάζω (περιπου δηλαδή) και αποφάσισα μόνο για τις φίλες του φόρουμ που θεωρούν οτι αξίζει το πράμα... (???)
...Έρχονται Χριστούγεννα και το καταλαβαίνει κανείς μόνο απο το άβαταρ του φίλου πόντικα... (αν και αυτος καλά την έχει εκεί στη "πίεση").....!
Ώωωωχ Παναΐα μου!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://archery-blog.blogspot.com
marion

Αριθμός μηνυμάτων : 59

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: www.poiaEFOT?.gr   Σαβ Δεκ 08, 2007 5:15 pm

[quote="nio"]Δώσε τσόντα στο λαό διαβάζω (περιπου δηλαδή) και αποφάσισα μόνο για τις φίλες του φόρουμ που θεωρούν οτι αξίζει το πράμα... (???) ..... Πλέον εχω αφήσει μια πολύ ερωτική κοιλίτσα την οποία φροντίζω εντατικά, και κάτι ψωμάκια, απ' αυτά που τα βλέπεις στο φούρνο και σου τρέχουν τα σάλια.... [img]
quote]

WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW!!!!!
Φίλε νιο εκανες πραγματικότητα τα ονειρα μου .... ψωμακια σλρουρππ (τρεχουν σαλια)!! κλπκλπ. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο! farao
Παρεπιπτόντως κοιμηθήκα νωρις γιατι ειχα αναλάβει καθήκοντα στις 5 το πρωι!!! farao
PONTIKOS

Αριθμός μηνυμάτων : 98

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: www.poiaEFOT?.gr   Σαβ Δεκ 08, 2007 5:50 pm

marion έγραψε:
...................................Φίλε νιο εκανες πραγματικότητα τα ονειρα μου .... ψωμακια σλρουρππ (τρεχουν σαλια)!! κλπκλπ. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο! farao
Παρεπιπτόντως κοιμηθήκα νωρις γιατι ειχα αναλάβει καθήκοντα στις 5 το πρωι!!! farao

Πολλά ψωμάκια ρε παιδιά! Προσθέστε και λίγο τυράκι στην διατροφή σας.
Ακούστε και κανέναν ειδικό.

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://archery-blog.blogspot.com
marion

Αριθμός μηνυμάτων : 59

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: www.poiaEFOT?.gr   Κυρ Δεκ 09, 2007 2:45 pm

[quote="PONTIKOS
Πολλά ψωμάκια ρε παιδιά! Προσθέστε και λίγο τυράκι στην διατροφή σας.
Ακούστε και κανέναν ειδικό.[quote]

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ..... ποντικακι ευχαριστουμε για την συμβουλή .... με τυρακι κι εμεις!
farao
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Registration date : 21/08/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: www.poiaEFOT?.gr   Κυρ Δεκ 09, 2007 8:42 pm

Mπρε..μπρε...μπρε!!!!!!!!
Δεν πρόλαβα ούτε καν να βγάλω στιβάλια και με κολλήσατε στο pc! Δεν πρόλαβα να λείψω για λίγο στο σταύλο και εσείς μέχρι σε μόντελλιγκ "γυρίσατε" το Φόρουμ. Αdmin άλλαξε τίτλο "Οfthalmoloutron Free"! Δια Κυρίας, Δεσποινίδας και γεροντο-Παράγοντες του Αθλητισμού!
Nio, μας εκπλήσσεις όλους ακόμη και με την σεμνοποίηση του Avatar! Για κάτι "παρακάτω" μιλάγαμε βρε παιδί μου και εσύ το "ανέβασες" σε πορτραίτο! tongue
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://www.horsebackarcherygr.com
nio

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: www.poiaEFOT?.gr   Δευ Δεκ 10, 2007 12:28 am

Το κατα δύναμην...!!!!

www.poiaEFOT?.gr
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ARCHERY FREE :: ΕΝ ΑΡΧΗ :: SITES ΣΤΟ INTERNET ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ-
Μετάβαση σε: